Przybij piątkę i wejdź do gry z Domem Maklerskim ING Securities

21 maja
12:11 2017

Dom Maklerski ING Securities przygotował promocję dla klientów zainteresowanych otwarciem rachunku maklerskiego i zdobyciem wiedzy z zakresu inwestowania.

Do końca lutego 2014 roku klienci ING Banku Śląskiego mogą skorzystać ze specjalnej promocji przygotowanej przez Dom Maklerski ING. Promocja "Przybij piątkę, wejdź do gry" to nie tylko atrakcyjniejsze warunki inwestycyjne, ale też, a może przede wszystkim, szansa na zdobycie dodatkowej wiedzy, która może zaprocentować podczas inwestycji maklerskich.

Skorzystanie z promocji wiążę się z koniecznością otwarcia rachunku ING Securities. Dla klientów korzystających z ING BankuOnLine jest to opcja dostępna w zakładce "inwestycje". W tym przypadku zawarcie elektronicznej umowy skutkuje otwarciem rachunku w przeciągu doby. Osoby nieposiadające konta w ING Banku Śląskim muszą z kolei wypełnić deklarację otwarcia rachunku online i podpisać umowę dostarczoną kurierem lub odwiedzić placówkę ING Banku Śląskiego lub Domu Maklerskiego ING, gdzie również dopełnimy formalności dotyczących otwarcia rachunku. Samo skorzystanie z promocji "Przybij piątkę, wejdź do gry" możliwe będzie jednak już tylko poprzez zlecenia internetowe.

Po otwarciu rachunku maklerskiego w czasie trwania promocji możemy liczyć stałą prowizję w wysokości 5 zł dla zleceń do kwoty 5 tysięcy zł przez okres kolejnych 12 miesięcy i ewentualny zwrot prowizji w przypadku straty. Dodatkową korzyścią będzie możliwość skorzystania z regularnych szkoleń, które będą odbywały się w formie webseminarium i będą bezpłatne. W trakcie ich trwania klienci poznają zasady korzystania z aplikacji Sidoma, nauczą się składać zlecenia i poznają tajniki psychologii w inwestowaniu, zagadnienia analizy technicznej i fundamentalnej. Skorzystanie ze szkoleń będzie wymagało wcześniejszej elektronicznej rejestracji.

Sam rachunek w ING Securities będzie prowadzony bezpłatnie do końca 2014 roku, a najaktywniejsi klienci, którzy w ciągu pierwszych 4 miesięcy wykonają obrót w kwocie 50 tysięcy zł, mogą liczyć na prezent w postaci książki "Jak to robi Warren Buffet".