O leasingu dla lekarzy

10 października
17:16 2016

Kilka lat temu leasing był kojarzony przede wszystkim z zakupem samochodów osobowych. Dzisiaj leasing może dotyczyć zdecydowanie szerszego wachlarzu możliwości. Jedną z ciekawszych ofert jest leasing dla lekarzy.

Leasing dla lekarzy oferuje dzisiaj co druga duża korporacja leasingowa. Przykładem jest EFL Leasing grupy Credit Agricole. Jak wiadomo, zakup sprzętu medycznego, który jest coraz bardziej zaawansowany technologicznie, a tym samym coraz droższy, nie jest łatwą sprawą. Dlatego tak ważne jest dawanie szansy przedsiębiorcom na sfinansowanie tego rodzaju maszyn z pomocą kapitału pożyczonego. Oprócz typowego sprzętu medycznego, leasingiem można sfinansować również zaopatrzenie gabinetu lekarskiego oraz komputery i programy informatyczne.

Leasing w Credit Agricole to również minimum formalności i możliwość zawarcia umowy leasingowej od ręki. Obecnie grupa EFL Credit Agricole posiada w swojej ofercie pakiet Euromed, gdzie dostępne jest finansowanie nie tylko maszyn dla lekarzy, ale również dla weterynarzy, protetyków czy optyków. Finansowanie może obejmować zarówno nowe, jak i używane maszyny. Wartość przedmiotu musi mieścić się w przedziale od 5 000 złotych do 500 000 złotych. Leasingobiorca nie jest w obowiązku uiszczania opłaty wstępnej, ani nie musi posiadać wkładu własnego. Wymagana dokumentacja to jedynie NIP, REGON, dokumenty rejestrowe firmy oraz oczywiście dowód osobisty.

Do wyboru klienta jest leasing finansowy oraz leasing operacyjny. Jeżeli chodzi o maksymalny okres spłaty, to instytucja przewiduje 6-60 miesięcy na sprzęt nowy oraz 6-48 miesięcy na sprzęt używany. Aby ubiegać się o leasing dla lekarzy, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej EFL leasing Credit Agricole, a w ciągu doby skontaktuje się z nami doradca.

Niektórzy klienci będą mogli skorzystać z uproszczonej procedury przyznawania leasingu. W ramach oferty lekarze mogą również na preferencyjnych warunkach nabyć samochody osobowe lub dostawcze. Jaki sprzęt warto objąć leasingiem? Największym zainteresowaniem wśród lekarzy cieszy się aparat USG, rezonans oraz aparaty rentgenowskie.